EPS Elektrikli Direksiyon ve Hidrolik Direksiyon Servisi
Türkiye‘nin her yerinden sipariş kabul edilir. Arızalı parçalar en kısa zaman da tamir ve bakımı yapılarak Garantili adrese geri gönderilir. İşletmemize 30 KM uzaklığa kadar servisimiz mevcuttur.
Eps direksiyon tamiri / Elektrikli direksiyon tamiri / Hidrolik direksiyon kutusu ve pompası tamiri
Copyright @ 2012
20 yıllık özel servis tecrübemizle İstanbul`da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuzla en son Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini gelişti- ren, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, kendi alanında iddalı olan bir Firmayız. Atölyemizde hizmet esnasında ve sonrasında müşteri- mizi zor durumda bırakmayacak şekilde Garantili çalışı- yoruz. Depolarımızda bol orjinal ve yedek parçalarla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Hidrolik direksiyon kutusu ve hidrolik direksiyon pompa- sı her hangi bir arıza durumunda orjinal parçasını tamir ediyoruz. Böylece yedek parça aramaktan ve yüksek ücret ödemekten kurtulur, aracınızda orjinallığını korumuş olur. Hidrolik direksiyon sistemi olmayan araçlara hidrolik direksiyon montajı ve her türlü Elektro hidrolik direksiyon, Mekanik direksiyon tamiri uzmanlık alanımız içindedir. Fidan Direksiyon hizmetlerini İstanbul`un dışınada taşıyarak Türkiye`nin her yerinden Kargo üzerinden göndereceğiniz tüm araçların Hidrolik Direksiyon Kutusu ve Direksiyon Pompalarını en kısa zamanda tamir ve bakımı yapılarak yine Kargo üzerinden Garantili adrese geri gönderiyoruz.
`Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz´
Fidan Direksiyon
Tel: 0(216) 526 27 06     Gsm: 0(533) 930 97 95   Fidan Direksiyon Osman Fidan   Fidan Direksiyon Ustaları
İLETİŞİM
Telefon : 0 216 526 27 06
Fidan Direksiyon
FİDAN DİREKSİYON Esenkent Mah. Kadosan Oto Sanayi Sitesi I Blok No: 15 ( B Kapısı Girişi ) Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL
Copyright @ 2012
Direksiyon tamiri / EPS direksiyon tamiri / Elektrikli direksiyon tamiri / Hidrolik direksiyon kutusu ve pompası tamiri / Mafsal tamiri
İLETİŞİM Telefon : 0 216 526 27 06 https://fidandireksiyon.business.site
HİZMETLERİMİZ
Türkiye‘nin her yerinden sipariş kabul edilir. Arızalı parçalar en kısa zaman da tamir ve bakımı yapılarak Garantili adrese geri gönderilir. İşletmemize 30 km uzaklığa kadar servisimiz mevcuttur.
20 yıllık özel servis tecrübemizle İstanbul`da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuzla en son Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini geliştiren, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, kendi alanında iddalı olan bir Firmayız. Atölyemizde hizmet esnasında ve sonrasında müşterimizi zor durumda bırakmayacak şekilde Garantili çalışıyoruz. Depolarımızda bol orjinal ve yedek parçalarla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Hidrolik direksiyon kutusu ve hidrolik direksiyon pompası her hangi bir arıza durumunda orjinal parçasını tamir ediyoruz. Böylece yedek parça aramaktan ve yüksek ücret ödemekten kurtulur, aracınızda orjinallığını korumuş olur. Hidrolik direksiyon sistemi olmayan araçlara hidrolik direksiyon montajı ve her türlü Elektro hidrolik direksiyon, Mekanik direksiyon tamiri uzmanlık alanımız içindedir.
Fidan Direksiyon hizmetlerini İstanbul`un dışınada taşıyarak Türkiye`nin her yerinden Kargo üzerinden göndereceğiniz tüm araçların Hidrolik Direksiyon Kutusu ve Direksiyon Pompalarını en kısa zamanda tamir ve bakımı yapılarak yine Kargo üzerinden Garantili adrese geri gönderiyoruz.
‘Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz’
Fidan Direksiyon
‘Tüm Araçların EPS Elektrikli Direksiyon & Hidrolik Direksiyon Sistemleri Tamiri Bakım ve Montajı Yapılır‘
Tel: 0(216) 526 27 06     Gsm: 0(533) 930 97 95   Fidan Direksiyon Osman Fidan   Fidan Direksiyon Ustaları